O Cidepa-Sincron

Europejski producent - fabrykant przekładni walcowych i przekładni ślimakowych. Motoreduktory ślimakowe w korpusie z aluminium lub żeliwa. Motoreduktory walcowe

Historia

Cidepa-Sincron to firma specjalizująca się w produkcji reduktorów prędkości w trzech rodzajach: reduktory walcowe, reduktory walcowo-stożkowe i reduktory ślimakowe dla przemysłu i innych zastosowań. Pan Antonio Cid de la Paz Lucena (dziadek obecnych menedżerów firmy) rozpoczął swoją działalnośc wytwórczą w 1942 roku. Małe wówczas zakłady wyprodukowały pierwsze koła zębate do reduktorów oraz obrobiono pierwsze obudowy i pokrywy, montując pierwsze motoreduktory marki Cidepa-Sincron.

Prezentacja

Przez lata ewoluowaliśmy od małego warsztatu o powierzchni zaledwie 150 metrów, w którym wyprodukowano pierwsze przekładnie aż obecnie do nowych obiektów zajmujących powierzchnię 5800 metrów kwadratowych.

Filozofia firmy Cidepa-Sincron produkującej motoreduktory sprowadza się do trzech podstawowych elementów:

Klient: Nasz cel
Jakość: Nasz powód do bycia
Usługa: wyróżnianie się wśród producentów

Nasza działalność w zakresie motoreduktorów została oparta na tych trzech filarach i będzie nadal budowana, ponieważ są to główne kierunki naszej pracy.

 

Firma ekologiczna i odpowiedzialna

Powstała w 1994 roku, Cidepa jest wynikiem połączenia kilku marek reduktorów prędkości. Firma odziedziczyła po oryginalnych produktach filozofię opartą na jakości, rentowności i rygorze technicznym swojej pracy. Jako producent motoreduktorów jest obecny na całym rynku europejskim poprzez kompletną sieć dystrybucji złożoną z głównych dystrybutorów na każdym rynku. Cidepa-Sincron to międzynarodowa firma motoreduktorowa, która rozwija i zarządza działaniami ukierunkowanymi na przyczynianie się do dobrobytu społecznego i zrównoważonego rozwoju, głównie w zakresie energii odnawialnej, infrastruktury, wody, produktów rolno-spożywczych i usług. Produkty, które na nią się składają, podzielają filozofię zarządzania projektami mającą na celu maksymalizację rentowności i ich wkład w zrównoważony rozwój. Pozwala to na wydobycie synergii pomiędzy różnymi produktami, które wraz z wysoce profesjonalnym zarządzaniem pozwoliły naszym klientom na uzyskanie wysokich zwrotów w strategicznych biznesach. Cidepa-Sincron uważa również innowacje za strategiczną oś swojej działalności i zawsze była pionierem w zakresie nowych rynków i technik produkcji. Ponad 6% zysków i blisko 4% EBITDA przeznaczamy na R+D+i, co pozwala nam dotrzeć do wszystkich naszych klientów z reduktorami obrotów najlepiej odpowiadającymi ich potrzebom. Wyzwaniem Cidepa-Sincron jest bycie wzorcową, zrównoważoną firmą w dziedzinie reduktorów walcowych i ślimakowych oraz motoreduktorów z silnikiem elektrycznym, opierając swój wzrost i rozwój na naszej filozofii Jakość-Produkt-Usługa.

 

Polityka handlowa

Polityka handlowa naszej firmy opiera się na usługach. A przez usługę rozumiemy dostawę produktu w warunkach, jakich wymaga nasz klient. Opracowaliśmy system logistyczny w naszej firmie, który pozwala nam na wysyłkę naszych reduktorów walcowych czy reduktorów ślimakowych tego samego dnia zamówienia, o ile zamówienie zostanie złożone przed godziną 18:00. Usługę tę nazwaliśmy Cidepa-Sincron Express.

W zakresie naszej działalności jest dostosowanie naszych motoreduktorów katalogowych do naszych klientów za pomocą kołnierzy, wałów, przedłużek, podpór itp. zgodnie z potrzebami Twoich maszyn.

Nasza linia lakiernicza pozwala nam malować nasze motoreduktory w kolorze RAL wymaganym przez klienta z wykończeniem równym temu, które wykonujemy w standardowej serii. Dzieje się tak dlatego, że nie zlecamy tego procesu podwykonawcom a który odbywa się w naszych zakładach.

 

Certyfikaty

Jeśli chcesz wydrukować którykolwiek z tych certyfikatów Cidepa-Sincron, możesz to zrobić, „klikając” odpowiedni przycisk:

 

Zapytanie o produkt

Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
@
Wygląda dobrze!
Pytający:
Wygląda dobrze!
Proszę wypełnić pole NIP.
Parametry motoreduktora, reduktora
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Wygląda dobrze!
Potrzebne pliki:
Wygląda dobrze!

Informujemy, że będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem RODO. Wszelkie zmiany można zgłaszać pod adresem: rodo@technical.pl

tagi:

Motoreduktor, przekładnia ślimakowa, przekładnia walcowa, reduktor ślimakowy, reduktor walcowy