Motoreduktory ślimakowe MF Przekladnia slimakowa żeliwna
Przekładnia ślimakowa ręczna jako przekładnia samohamowna
Motoreduktor ślimakowy korpus żeliwny.
Wyszukaj motoreduktor – przekładnię
Wynik z wyszukiwania zostanie automatycznie dodany do formularza 'Zapytanie o produkt'. Jeśli chcesz otrzymać ofertę, prześlij zapytanie.
Motoreduktor, przekładnia walcowa, przekładnia ślimakowa Rysunki w: PDF, AutoCad dwg, SolidWorks sldprt, IGS igs
Przekładnia ślimakowa to para kół współpracujących ślimaka i ślimacznicy ułożyskowane i uszczelnione w obudowie oraz zalane olejem.
Motoreduktory ślimakowe MF Cidepa to silnik z przekładnią ślimakową o napięciu zasilania 230v lub 400v a na zapytanie DC 24v lub 12v
Przekladnia slimakowa serii MF posiada w standardzie korpus żeliwny.
Przekładnia ślimakowa ręczna to taka przekładnia która na wejściu posiada wał wejściowy pełen. Na wał wejściowy pełen do napędu ręcznego można zainstalować koło z rękojeścią lub korbę. Przekładnia ślimakowa ręcznie napędzana siłą mięśni człowieka.
Przekładnia ślimakowa samohamowna to taka która nie pozwala napędzać się od strony wału wolnoobrotowego zdawczego. Samohamowność przekładni ślimakowej zależy od wielkości mechanicznej samej przekładni ślimakowej i jej wewnętrznego przełożenia. Nie jest to zależne od napędu, czy to jest przekładnia ślimakowa napędzana silnikiem elektrycznym czy tez przekładnia ślimakowa ręczna napędzana siłą mięśni człowieka. Jeśli wymagamy od przekładni ślimakowej samohamowności to zdecydowanie lepszym wyborem będzie przekładnia ślimakowa w korpusie żeliwnym. Dla zwiększenia pewności nieodwracalności przekładni ślimakowych możemy zastosować silnik z dodatkowym wyposażeniem czyli z hamulcem.
W wielu przypadkach konstrukcji maszyny przekładnia ślimakowa samohamowna jest wystarczającym urządzeniem, który nie pozwala spowodować samodzielnego ruch obrotowego rewersyjnego. Jest to duża zaleta przekładni ślimakowych samohamownych Cidepa.
Przekładnia ślimakowa to zespół kół zazębionych i współpracujących ze sobą, ułożyskowanych i osadzonych w korpusie. Element napędowy to ślimak a element zdawczy to ślimacznica. Korpus przekładni uszczelniony i zalany olejem.
Czy używasz w swoich projektach i maszynach przekładnie ślimakowe?
Może potrzebujesz przekładnię ślimakową samohamowną?
A może zastosuj przekładnie ślimakowa ręczną do napędu ręcznego?
Wielu już zastosowało sprawdzone przekładnie ślimakowe samohamowne i odwracalne Cidepa!
Kup teraz i zastosuj markowe wysokiej jakości przekladnie slimakowe producenta Cidepa!
Fabryka Cidepa gwarantem najwyższej jakości swoich przekładni ślimakowych samohamownych w korpusach żeliwnych.
Przekładnia ślimakowa samohamowna czy przekładnia ślimakowa ręczna w korpusie mocnym żeliwnym to pewność długiej i stabilnej pracy w wymagających warunkach środowiskowych.
Przekładnia ślimakowa samohamowna i samohamowność przekładni ślimakowej wynika z przełożenia i wielkości mechanicznej samej przekładni ślimakowej.
Motoreduktory ślimakowe i przekladnie slimakowe mogą być jako odwracalne, neutralne i samohamowne czyli nieodwracalne.
tagi:
przekladnia slimakowa, przekładnia ślimakowa ręczna, przekładnia ślimakowa samohamowna, samohamowność przekładni ślimakowej, przekładnia ślimakowa to, motoreduktor ślimakowy w korpusie z żeliwa, przekladnie slimakowe